درباره ما

گروه مای نت اورژانس رایانه با نام تجاری My Net و مجوز رسمی از سازمان تنظیم و مقررات و ارتباطات رادیوئی با مدیریت مهدی رستمی از سال 1397 همزمان با گسترش شبکه اینترنت در ایران ، فعالیت خود را آغاز نمود.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل با دانش ، مجرب و بهترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا ، همواره در تلاش بوده است خود را با جهت گیری های سریع دنیای فن آوری همسو نموده و خدماتی با کیفیت و درخور نیاز مشتریان ارائه نماید.

مای نت براین باور است که استفاده از تکنولوژی روز به تنهایی و بدون اعتلای دانش همکاران داخل شرکت و مشتریان امکان پذیر نمی باشد ، از این رو همکاران مای نت همواره سعی در دستیابی به تازه های این صنعت و انتقال دانش ان به مشتریان خود را دارند.

مای نت بقا و پایداری خود را در گرو رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده می داند ، مای نت از یک سو با گسترش محدوده پوشش دهی خود به سراسر کشور و از سوی دیگر با پشتیبانی 24 ساعته سرویس ها و خدمات و استفاده از تجهیزات ارتباطیمطمئن و مناسبی را برای مشتریان در طول شبانه روز فراهم نمده است.

مجموعه مدیران و کارکنان مای نت با پیاده سازی الگوهای مدیریت کیفیطت و تعالی سازمانی هموار در تلاش به منظور ارتقای سح کیفیت خدمات خود و رضایتمندی مشتریان خود می باشند.

قراردادها

آسیاتک
مبین نت
شبدیز نت
مبناتلکام
سپنتا
صفرویک
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

مشتریان ما