مبین‌نت برای نخستین بار در کشور، امکان ذخیره‌سازی تصاویر دوربین‌های مداربسته را در ابر سراسری خود فراهم کرده است. سرویس جدید مبین‌نت با نام تجاری مبینیو، نیاز کاربران به خرید تجهیزات اضافی و XVR را برطرف کرده و علاوه‌بر آن، احتمال از دست رفتن تصاویر در اثر سرقت را نیز به صفر می‌رساند.

با استفاده از این سرویس، فقط کاربر اصلی از طریق اینترنت در هر نقطه و هر زمانی می‌تواند به تصاویر آنلاین و ویدیوهای ضبط شده دسترسی داشته باشد.

این محصول از انواع دوربین‌های مداربسته موجود در بازار پشتیبانی می‌کند و برای استفاده از آن، کاربران نیازی به خرید دوربین‌های جدید نخواهند داشت. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های سرویس مبینیو، مجهز بودن آن به سیستم پردازش تصویر و امکان تشخیص چهره است.

برای آشنایی با طرح‌های متنوع سرویس مبینیو و استفاده از امکان ۱۰ روز تست رایگان این سرویس، می‌توانید از اینجا ثبت‌نام خود را انجام دهید.

همچنین در راستای تامین نیازمندی سازمان‌ها، شرکت‌ها و بانک‌ها به رصد و پایش لحظه‌ای شعب، مبین‌نت اقدام به ارائه سرویس نظارت تصویری(VSaaS) کرده است. مدیران سازمان‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس VSaaS می‌توانند با شماره 83869800-021 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده است

نوشتن دیدگاه